Tło bannera
Tło bannera
Tło bannera
Tło bannera

Wesela

Wesela

Sala weselna w Hotelu Zajazd Mazurski.

Uroczystość weselna w Hotelu Zajazd Mazurski to gwarancja najlepszego wyboru. Wyjątkowy klimat, dopracowane menu i nasza opieka od samego początku aż do końca poprawin. Umowa z jasnymi warunkami, wspólnie dobierane menu - tak abyście Państwo mieli ostatnie zdanie w każdej sprawie. Doświadczona obsługa kelnerska, sprawdzone propozycje dań i nasza dobra rada w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Do kwestii organizacji przyjęć weselnych podchodzimy ze szczególną uwagą, ponieważ wiemy jak istotne są nawet najdrobniejsze szczegóły w tym wyjątkowym dniu.

Sala weselna, w zależności od ustawienia może pomieścić do 110 osób. Zabawa taneczna odbywa się w oddzielnej części sali - dla wygody Państwa Gości. Menu ustalamy zawsze indywidualnie, w oparciu o najlepsze praktyki gastronomiczne. Dania weselne możemy serwować indywidualnie lub podawać w nowoczesnej formie obfitych bufetów. Nie pobieramy opłaty za obiad dla muzyków oraz obsługę foto-video.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail w sprawie ustalenia wolnego terminu oraz udzielenia odpowiedzi na wszelkie inne pytania.

Tel. 722 003 004, info@hotelmazurski.pl

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij