Tło bannera
Tło bannera
Tło bannera
Tło bannera

Wesela

Wesela

Sala weselna w Hotelu Zajazd Mazurski.

Uroczystość weselna w Hotelu Zajazd Mazurski to gwarancja najlepszego wyboru. Wyjątkowy klimat, dopracowane menu i nasza opieka od samego początku aż do końca poprawin. Umowa z jasnymi warunkami, wspólnie dobierane menu - tak abyście Państwo mieli ostatnie zdanie w każdej sprawie. Doświadczona obsługa kelnerska, sprawdzone propozycje dań i nasza dobra rada w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Do kwestii organizacji przyjęć weselnych podchodzimy ze szczególną uwagą, ponieważ wiemy jak istotne są nawet najdrobniejsze szczegóły w tym wyjątkowym dniu.

Sala weselna, w zależności od ustawienia może pomieścić do 110 osób. Zabawa taneczna odbywa się w oddzielnej części sali - dla wygody Państwa Gości. Menu ustalamy zawsze indywidualnie, w oparciu o najlepsze praktyki gastronomiczne. Dania weselne możemy serwować indywidualnie lub podawać w nowoczesnej formie obfitych bufetów. Nie pobieramy opłaty za obiad dla muzyków oraz obsługę foto-video.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail w sprawie ustalenia wolnego terminu oraz udzielenia odpowiedzi na wszelkie inne pytania.

Tel. 722 003 004, info@hotelmazurski.pl

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close